Side Orders
-
Avocado

- Regular price
- $2.69
- Regular price
-
- Sale price
- $2.69
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.69
- Regular price
-
- Sale price
- $2.69
- Unit price
- per
-
Flour or Corn Tortillas

- Regular price
- $1.79
- Regular price
-
- Sale price
- $1.79
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1.79
- Regular price
-
- Sale price
- $1.79
- Unit price
- per
-
French Fries

- Regular price
- $4.59
- Regular price
-
- Sale price
- $4.59
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.59
- Regular price
-
- Sale price
- $4.59
- Unit price
- per
-
Mexican Rice & Cheese

- Regular price
- $6.89
- Regular price
-
- Sale price
- $6.89
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.89
- Regular price
-
- Sale price
- $6.89
- Unit price
- per
-
Pickled Jalapenos

- Regular price
- $1.79
- Regular price
-
- Sale price
- $1.79
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1.79
- Regular price
-
- Sale price
- $1.79
- Unit price
- per
-
Pico De Gallo

- Regular price
- $2.69
- Regular price
-
- Sale price
- $2.69
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.69
- Regular price
-
- Sale price
- $2.69
- Unit price
- per
-
Refried Beans

- Regular price
- $4.39
- Regular price
-
- Sale price
- $4.39
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.39
- Regular price
-
- Sale price
- $4.39
- Unit price
- per
-
Sour Cream

- Regular price
- $2.09
- Regular price
-
- Sale price
- $2.09
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.09
- Regular price
-
- Sale price
- $2.09
- Unit price
- per
-
Tomatillo Salsa

- Regular price
- $2.69
- Regular price
-
- Sale price
- $2.69
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.69
- Regular price
-
- Sale price
- $2.69
- Unit price
- per
-
Avocado Slices

- Regular price
- $2.69
- Regular price
-
- Sale price
- $2.69
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.69
- Regular price
-
- Sale price
- $2.69
- Unit price
- per
-
Salsa (32oz)

- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
-
Chips Large Bag

- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per










